-
Театър "София" обявява "Месец на детето"
Театър "София" превърна в традиция посвещаването на юни месец на най-прекрасната и искрена публика – децата. Малчуганите имат възможност да се забавляват на детските спектакли и да празнуват през целия месец.
Кампанията "Месец на детето" включва спектаклите "Феята от захарницата" по Катя Антонова, режисьор Елза Лалева, и "Чудните приключения на Пинокио" по Карло Колоди, режисьор Елза Лалева.
- "Феята от захарницата" – 28 юни (неделя), 11.00 ч., театър "Сълза и смях"
След края на всяко представление децата ще получат подаръци, специално подготвени от екипа на театър "София" и партньорите им "Курабийница", Книжарници "Сиела" и Издателство "Фют".
Билети можете да закупите на касата на театър "София" на ул. "Г. С. Раковски" №129), както и онлайн.